Kontakta Infinitum Recycling


Kundtjänst

Borås

Bokning, ekonomi, fakturor/avräkningar, etc

E-post:
info@infinitum.se

Telefon:
033-23 22 30

 

Jönköping

Bokning

E-post:
info@infinitum.se

Telefon:
036-299 23 30

 

Stockholm

Bokning

E-post:
stockholm@infinitum.se

Telefon:
08-55 90 18 90

 

Ulricehamn

Frågor rörande hushållshämtning, kärlbyte, intervaller, etc

E-post:
ulricehamn@infinitum.se

Telefon:
0321-12450

 

Tibro

Frågor rörande hushållshämtning, kärlbyte, intervaller, etc

E-post:
kundtjanst.tibro@infinitum.se

Telefon:
0504-79 13 00

 

Götene

Frågor rörande hushållshämtning, kärlbyte, intervaller, etc

E-post:
kundtjanst.tibro@infinitum.se

Telefon:
0504-79 13 00

 

Försäljning

Martin Bergnell

Sälj

E-post:
martin.bergnell@infinitum.se

Telefon:
070-623 22 94

 

Emmy Segerqvist

Sälj

E-post:
emmy.segerqvist@infinitum.se

Telefon:
072-722 33 45

 

Max Sanneklint

Sälj

E-post:
max.sanneklint@infinitum.se

Telefon:
072-330 96 56

 

Verksamhetsområden

Martin Bergnell

Platschef Borås

E-post:
martin.bergnell@infinitum.se

 

Mobil:
070-623 22 94

Patrik Drotz

Platschef - Tibro

E-post:
patrik.drotz@infinitum.se

 

Mobil:
070-823 22 93

Conny Axebrink

Driftansvarig - Mark

E-post:
conny.axebrink@infinitum.se

 

Mobil:
072-230 94 67

John Ödén

Platschef - Jönköping

E-post:
john.oden@infinitum.se

Telefon:
036-299 23 30

 

Johan Bohman

Produktion och Logistikansvarig - Borås

E-post:
Johan.bohman@infinitum.se

 

Mobil:
073-686 11 83

Alexander Dia

Marknadsområdeschef Glas/städ

E-post:
alexander.dia@infinitum.se

 

Mobil:
072-722 33 09

Filip Einehag

Logistiskassistent - Glas/Städ

E-post:
filip.einehag@infinitum.se

 

Mobil:
073-100 18 33

Jonas Wallgren

Driftansvarig - Ulricehamn

E-post:
jonas.wallgren@infinitum.se

 

Mobil:
076-047 11 34

Ekonomi & HR

Emma Gustafsson

Redovisningsekonom

E-post:
emma.gusafsson@infinitum.se

 

 

Annica Svärd

Ekonomichef

E-post:
annica.svard@infinitum.se

Telefon:
033-23 22 38

Mobil:
072-523 22 38

Amanda Wiktorsson

Kvalité och miljö

E-post:
amanda.wiktorsson@infinitum.se

 

 

Michaela Ekunger

Redovisningsekonom (föräldraledig)

E-post:
michaela.ekunger@infinitum.se

 

 

Pernilla Götlind

Kundtjänst

E-post:
pernilla.gotlind@infinitum.se